Судили жителя Сумщини, який у соцмережі закликав до удару по правоохоронних органах та вказав їхні точні адреси
Поділитися в
Копіювати посилання
59-річний чоловік із Сумського району, будучи активним користувачем, в одній із соціальних мереж закликав нанести удар по правоохоронним органам, вказавши адреси.
Під час слідства він неодноразово змінював свою позицію. При цьому в суді провину свою не визнав, повідомляють у прокуратурі.
Стверджував, що в дописі він застосовував алегоричні вислови і алегоричні образи, при цьому не бажав смерті людей.
За вироком суду обвинуваченого засуджено до 2 років позбавлення волі.
Також суд постановив конфіскувати у власність держави майно, а саме мобільний телефон та ноутбук (ч. 1 ст. 258-2 КК України).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: