Студенти Шосткинського інституту СумДУ, які займаються волонтерством, відзначені грамотами міського голови
Поділитися в
Копіювати посилання
Як зазначають у Шосткинському інституті Сумського державного університету, студенти вишу активно долучаються до волонтерського руху в місті.
За вагомий внесок у волонтерську діяльність та активну участь в міських заходах з національно-патріотичного виховання грамотами міського голови Миколи Ноги були нагороджені студенти Надія Медведкова (гр. СУ-01ш-1) і Єгор Галенко (гр. ХМ-01ш).
Під час літніх канікул студенти долучились до виготовлення маскувальних сіток.
Волонтери не збираються зупинятися на досягнутому. Незабаром планують провести благодійну ярмарку з метою збору коштів для ЗСУ.
– У єдності наша сила, разом до перемоги! – вважають у Шосткинському інституті СумДУ.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: