Студенти-медики вивчають лікарські рослини на Шосткинській СЮН
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Шосткинській станції юних натуралістів зараз триває фармакогностичний практикум «Фітотерапія для здоров’я майбутніх поколінь» для студентів медичного коледжу, повідомляють на фейсбук-сторінці СЮН.
У відділку лікарських рослин станції юннатів студенти відділення фармації визначають видовий склад цілющих рослин. А їх тут вирощується понад 60 видів. Це і рослини інтродуценти та введені у культуру з дикорослої флори.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: