Студенти медичного коледжу вітали шосткинців з Різдвом + Фото
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Студенти Шосткинського фахового медичного коледжу привітали з різдвом пацієнтів дитячої лікарні, викладачів свого навчального закладу та працівників міських установ.
“Слова чудових колядок зігріли серця та нагадали про справжній дух Різдва – доброту, милосердя та вдячність”, – ділиться враженнями від виступу студентів Ольга Сокульська.
Начальниця відділу молоді також розмістила на своїй сторінці фото колядників.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: