Студентов из Китая в Сумах будут учить дистанционно

Здоров'я, Освіта 22:16, 10.02.2020
 Поділитися

Поділитися в

Так рекомендовало Министерство образования и науки из-за ситуации с коронавирусом. Об информирует СуспільнеUA.

Сообщается, что в Сумах учатся 270 студентов из Китая, а именно в Сумском национальном аграрном университете и Сумском государственном педагогическом.

«Із КНР у нас 179 студентів. Частина з них – 62 людини – виїхали до себе на батьківщину під час канікул. У нас виникло питання: що робити з цими студентами. З`явився лист МОНу, що цих студентів можна перевести на дистанційну форму навчання. Ми це і зробили», – рассказал проректор по научно-педагогической и учебной работе СНАУ Валерий Жмайлов.

На вопрос, как учат студентов из Китая в Сумском педагогическом университете, журналистам Суспільного не ответили. Там в течение дня не смогли определиться с ответственным за это человеком.

Начальник областного управления здравоохранения Дмитрий Кравцов на аппаратном совещании в Сумской областной администрации сообщил, что в обоих заведениях учится 270 студентов из Китая.

«За офіційними даними, наданими головним лікарем міської клінічної лікарні, наразі під медичним спостереженням перебувають 2 студентки зі СНАУ, які повернулися з КНР. Вони ізольовані та не відвідують занять. Ознак захворювання немає. За інформацією, наданою ректором СумДПУ, на канікули в КНР виїхали 22 студенти, які до 1 березня повертатися не будуть», – рассказал начальник управления здравоохранения Сумской облгосадминистрации Дмитрий Кравцов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору