Студентка медичного коледжу із Шостки отримуватиме стипендію голови обладміністрації
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Студентка 3 курсу КЗ СОР “Шосткинський фаховий медичний коледж” Катерина Шевченко отримала диплом стипендіата голови Сумської обласної державної адміністрації.
Вона отримуватиме стипендію очільника ОДА за високий рівень досягнень у навчанні, науковій та громадській діяльності.
Про це інформують у Шосткинському фаховому медичному коледжі, вітаючи студентку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: