Студент із Сумщини допоміг збірній України вийти у чвертьфінал EURO 2020

У матчі 1/8-мої фіналу чемпіонату Європи з футболу проти збірної Швеції рахунок у складі збірної України відкрив студент Сумського державного педагогічного університету Олександр Зінченко. Наприкінці першого тайму шведи зрівняли рахунок, пишуть sumy.today. У другому таймі жодна команда не забила, а у компенсований час другого екстра-тайму Зінченко навісив, а Артем Довбик забив. У підсумку 2:1 на користь збірної України, яка вийшла у чвертьфінал.

Він, нагадаємо, відбудеться у суботу, 3 липня. Наша команда зустрінеться зі збірною Англії.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!