В Україні насміхаються з росіян, які влаштовують купи сміття прямо під вікнами свого ж будинку. А, між іншим, і в нашій країні, і навіть у Шостці, є факти, коли люди викидають сміття, витрушують полові доріжки прямо з балкону чи вікон.
А як ставитеся до цього Ви? Проголосуйте в опитуванні від Шостка.INFO.
Як Ви вчините, якщо побачите, що Ваші сусіди викидають сміття з вікон у багатоквартирному будинку?
- Для початку поговорю із сусідами, ввічливо попрошу прибрати; 36%, 322 голоси
322 голоси36%
322 голоси - 36% всіх голосів
- Заявлю до міськвиконкому, за таке правопорушення місцеві органи самоврядування мають штрафувати; 20%, 182 голоси
182 голоси20%
182 голоси - 20% всіх голосів
- Невже у Шостці є такі неохайні люди? 11%, 97 голосів
97 голосів11%
97 голосів - 11% всіх голосів
- Якщо чуже сміття летить і в мої вікна, теж накидаю їм під двері; 8%, 68 голосів
68 голосів8%
68 голосів - 8% всіх голосів
- Знайду привід помститися; 7%, 60 голосів
60 голосів7%
60 голосів - 7% всіх голосів
- Повідомлю старшим будинку та під’їзду; 6%, 52 голоси
52 голоси6%
52 голоси - 6% всіх голосів
- А що не так? Я теж часто викидаю сміття й витрушую свої доріжки з балкону. 5%, 41 голос
41 голос5%
41 голос - 5% всіх голосів
- Нехай кидають, житимемо, як у рашці; 4%, 32 голоси
32 голоси4%
32 голоси - 4% всіх голосів
- Ніяк не відреагую, мені байдуже; 4%, 32 голоси
32 голоси4%
32 голоси - 4% всіх голосів
- Терпітиму мовчки, з сусідами не можна сваритися; 1%, 13 голосів
13 голосів1%
13 голосів - 1% всіх голосів
Всього голосів: 899
Голоси: 806
28.09.2023
×
Ви або ваш IP уже голосували.
Фото ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: