Стартувало опитування: Ви за очне чи дистанційне навчання учнів Шосткинської громади в новому навчальному році?
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Нині учбові заклади готуються до різних форматів навчання: як онлайн, так і офлайн. Але остаточне рішення про формат навчання – за батьками.
Як Ви вважаєте, учні у Шосткинській громаді в новому навчальному році повинні навчатися в учбових закладах чи дистанційно?
Таке опитування стартувало на Шостка.INFO. Поділіться, будь ласка, своєю думкою.
Як Ви вважаєте, учні у Шосткинській громаді в новому навчальному році повинні навчатися в учбових закладах чи дистанційно?
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: