Стартувало нове опитування. Чи задоволені Ви якістю послуг перевезень пасажирів у громадському транспорті Шостки?
Опитування 17:00, 15.03.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На поточному тижні на Шостка.INFO стартувало нове опитування. З`ясовуємо, наскільки шосткинці задоволені якістю послуг перевезень пасажирів у громадському транспорті міста. Проголосуйте у формі нижче, чи на головній сторінці сайту.
Результати ми оприлюднимо через тиждень.
Чи задоволені Ви якістю послуг перевезень пасажирів у громадському транспорті Шостки? (можна обрати кілька варіантів відповідей)
- Обурений: водії грубіянять, палять і розмовляють по телефону за кермом, не одягають медичні маски 32%, 949 голосів949 голосів 32%949 голосів - 32% всіх голосів
- Ні, у більшості маршруток брудно 23%, 691 голос691 голос 23%691 голос - 23% всіх голосів
- Ні, маршрутки постійно переповнені 16%, 474 голоси474 голоси 16%474 голоси - 16% всіх голосів
- Вважаю вартість проїзду містом зависокою 9%, 266 голосів266 голосів 9%266 голосів - 9% всіх голосів
- Так, маршруток багато, тому довго чекати не доводиться 8%, 224 голоси224 голоси 8%224 голоси - 8% всіх голосів
- Так, порівняно з іншими містами, не висока вартість проїзду 6%, 169 голосів169 голосів 6%169 голосів - 6% всіх голосів
- Все влаштовує 4%, 109 голосів109 голосів 4%109 голосів - 4% всіх голосів
- Мені байдуже 3%, 103 голоси103 голоси 3%103 голоси - 3% всіх голосів
Всього голосів: 2985
Голоси: 2077
15.03.2021
- 29.03.2021
Голосування закрито
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: