Споживачів Сумщини попереджають, що в Україну завезли небезпечні для здоров’я енергетичні напої

 Поділитися

Поділитися в

 Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) від 3 вересня поточного року про виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену у сировині (постачальник: ADE-Orangen-Mango-Grundstoff), яка використовувалася при виготовленні напоїв HELL FOCUS STR 250C (виробник: Hell Energy Magyaroszág Kft) та які експортовано до України (отримувач: ТОВ «ХЕЛЛ ЕНЕРДЖІ ДРІНКС» м. Київ, 03038).

 Повідомляється, що відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просять негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за тел. (0542)77 90 43.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору