Сервис Центр

Споживачів Сумщини попереджають про можливу появу у продажу кондитерських виробів з генетично модифікованим рисовим борошном

Безпека, Споживач 11:00, 13.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) від 4 серпня поточного року про виявлення несанкціонованого генетично модифікованого рисового борошна (p35S та tNos), що присутнє у складі кондитерських виробів m&m’s. Вони експортувалися з Франції (виробник: Mars Chocolat France, Haguenau Cedex) до України (отримувач: Raben FG WH Ukraine).

 Повідомляться, що, відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просямо негайно інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області за тел. (0542) 77 90 43.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Квадрат
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору