Споживачі мають можливість розрахуватися за спожиту електроенергію через Portmone

 Поділитися

Поділитися в

ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» створює додаткові можливості для оплати рахунків за спожиту електроенергію. Відтепер жителі Сумщини можуть розрахуватися за надані послуги через сервіс онлайн платежів Portmone.

Спершу потрібно обрати для оплати систему інтернет-розрахунків Portmone. Далі – перейти на вкладку «Сплатити рахунки» і обрати Ваш регіон (Суми та область).

Після цього на сторінці відображається перелік компаній, за послуги яких можна розрахуватися через цей сервіс онлайн платежів. Обираєте «ЕНЕРА СУМИ».

У вікні, яке відкриється, вказуєте Ваш особовий рахунок, а в рядку «Коментар до шаблону» –  прописуєте призначення платежу і натискаєте «Оплатити».

Після цього буде відображена сума до сплати. Вводите реквізити банківської картки, яку Ви використовуєте для оплати, і розраховуєтеся за надані послуги.

Зауважимо, у тому випадку, якщо з якихось причин компанія не вказана у списку надавачів послуг, Ви можете провести оплату за реквізитами компанії, ввівши у пошуковому рядку її назву або ЄДРПОУ. Ці дані є на платіжках або на сайті ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» в розділі «Контакти».

Якщо Ви не бажаєте витрачати час на введення особистих даних, щоб сплатити рахунок «ЕНЕРА СУМИ», можна створити спеціальний шаблон. Для цього потрібно:

  • Увійти до особистого кабінету (попередньо зареєструвавшись);
  • Перейти до створення рахунку в розділі «Шаблони»;
  • Вибрати «Суми та область» в переліку регіонів та відповідну категорію (комунальні послуги в даному випадку);
  • Вибрати «ЕНЕРА СУМИ» з переліку підприємств;
  • Заповнити особисті дані та зберегти шаблон.

Крім того, як і раніше, є можливість оплатити рахунки у поштових або банківських відділеннях, скориставшись терміналами самообслуговування або через інтернет.

Зокрема, йдеться про відділення АТ «Ощадбанк», АТ КБ «Приватбанк», АТ «Банк Грант Шостка», АТ «Банк Грант Суми», АТ «Полтава Банк», АТ «Акцент Банк», АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК» і термінали даних банківських установ, а також додатки «Приват24» і «АБанк 24».

Звертаємо Вашу увагу на те, що рахунки за спожиту в лютому електроенергію надійдуть без відображення субсидії. У березні споживачі, яким державна допомога призначена з 2018 року, отримають «живі» кошти для оплати комунальних платіжок.

 

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору