Способи прийому показів лічильника електроенергії: коли і кому передавати
Поділитися в
Копіювати посилання
ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» запроваджує додатковий спосіб передачі показів лічильника електроенергії. З березня їх зможуть приймати фахівці Центрів обслуговування клієнтів. Про це повідомляє сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”.
На території області працює 18 ЦОКів – в обласному центрі та у кожному районі Сумщини. Адреси і графіки роботи Центрів обслуговування клієнтів Ви можете знайти на сайті підприємства.
Крім того, залишаються актуальними усі сервіси ПАТ «Сумиобленерго».
Нагадаємо, передавати покази лічильника потрібно з 1 по 5 число кожного місяця. Так вимагають Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: