Дерматолог

Спортсмени Шостки здобули 18 медалей на юнацькому Чемпіонаті України з ковзанярського спорту

Знай наших!, Спорт 12:11, 13.02.2023

З 7 по 9 лютого у Києві проходив Чемпіонат України з ковзанярського спорту серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.
 Спортсмени Шосткинської КДЮСШ «Барса» вибороли 18 медалей різного ґатунку.
 Серед юніорів та юніорок Дар’я Маньковська стала чемпіонкою на дистанціях 500 м, 1500 м, 1000 м, 3000 метрів. Маргарита Панченко виборола срібло на дистанціях 1500 м, 3000 м та бронзу на дистанціях 500 м, 1000 м. Дмитро Осипенко – бронзовий призер на дистанціях 500 м, 1500 м, 1000 м, 3000 метрів.
 Серед юнаків та дівчат Даниїл Недбай став першим на дистанції 3000 м та третім на дистанції 1500 м, Дар’я Острочерева – ІІ місце (1500 м) та ІІІ місце (3000 м), Марія Барабаш – бронзова призерка на дистанціях 500 м, 1000 м.
Тренери шосткинських спортсменів – Андрій Горшечніков, Світлана Кімак, Надія Климчук, Людмила Ткаченко.