Спортсмени із Шостки – переможці та призери чемпіонату міста Суми з греко-римської боротьби
Поділитися в
Копіювати посилання
2 жовтня у Сумах в межах “Дні спортивної боротьби” пройшов відкритий чемпіонат міста з греко-римської боротьби, в якому взяли участь близько 100 спортсменів з Сумської області (міста Суми, Конотоп, Путивль та Шостка).
Команда Шосткинського спортивного ліцею та КДЮСШ “Барса” на цих змаганнях взяли такі місця:
Чемпіоном у ваг.кат. до 29 кг. став Шовкун Назар (2014-2015 р.н.) – КДЮСШ “Барса”.
Другими стали: Юдицький Марк ваг.кат. 32 кг (2016-2017 р.н.) – спортивний ліцей; Попов Данило ваг.кат. 42 кг (2014-2015) – КДЮСШ “Барса”.
Треті місця посіли: Павленко Матвій ваг.кат.29 кг (2016-2017 р.н.) – спортивний ліцей; Маценко Ярослав ваг.кат. 73 кг.(2012-2013 р.н.) – спортивний ліцей; Морщак Артем ваг.кат 42 кг (2012-2013 р.н.) – спортивний ліцей; Груба Назар ваг.кат.55кг.(2014-2015 р.н.) – КДЮСШ “Барса”.
Шосткинську команду тренують Олександр Якименко та Віктор Дегтяренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: