Спортсменка із Шостки – “бронзова” призерка Чемпіонату України з шорт-треку
Поділитися в
Копіювати посилання
З 26 по 28 березня в м. Білосток (Польща) відбувся Чемпіонат України серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат з шорт-треку.
У змаганнях взяли участь 62 спортсмени із Кива, Харкова та Сумської області.

Як повідомляють у шосткиснькій КДЮСШ “Барса”, вихованка нашої школи Марія Барабаш виборола ІІІ місце серед дівчат в естафетній гонці 3000 метрів.

Ізабелла Костюченко, Анна Ольшанченко, Дар’я Щасна мають 4 місця.
Серед юніорок Юлія Матвінко стала шостою на дистанціях 500 м, 1000 м, 1500 м.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: