Speak English: В Шостке английский изучают с дошкольного возраста + Видео

Освіта 17:50, 1.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Во всех дошкольных учебных заведениях города работают англоязычные группы.

«Ця робота розпочалась ще у 2016 році, коли в закладі дошкільної освіти № 2 була відкрита англомовна група. Це був пілотний проект, який мав дуже позитивний досвід. Така робота сподобалася і дітям, і батькам. Тому, починаючи з 2017 р., англомовні групи ми почали відкривати у всіх закладах дошкільної освіти нашого міста», – говорит начальник управления образования Наталия Сергейко.

В детсаду № 29 «Колобок» воспитанники изучают английский на протяжении четырех лет. По словам заведующей дошкольным учебным заведением Татьяны Чепкасовой, в новом учебном году иностранный в детском саду будут изучать в 5 группах. Занятия по английскому языку бесплатные. Они проводятся 2-4 раза в неделю в зависимости от возраста детей.

Воспитатель Наталия Демешко рассказала, что английский дети изучают в игровой форме. «Дошкільний вік є дійсно сприятливим для початку вивчення іноземної мови. Дітки відрізняються особливою чутливістю до мовних явищ, вони легко і міцно запам’ятовують невеликий за обсягом мовний матеріал і добре його відтворють», – отметила Наталия Демешко

В Шостке за последние три года количество дошкольников, изучающих английский язык, увеличилось втрое.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору