Дерматолог
Авто Світ

Соціально важливі об’єкти Шостки переводять на альтернативне живлення

Енергетика 19:57, 1.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з ворожою атакою на електропідстанцію у м. Конотоп відсутнє енергопостачання у Шосткинській громаді. Проводяться роботи по терміновому перезавантаженню системи, повідомляє міський голова Микола Нога.

На місці надзвичайної події працюють бригади екстреного реагування.

По місту Шостка включаються джерела альтернативного живлення на соціально важливих об’єктах – лікарнях, водопостачання та водовідведення, системах захисту і охорони…

“Прохання всіх зберігати спокій і не нехтувати оповіщеннями повітряної тривоги”, –  наголошує Микола Нога.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору