Сьогодні у Шостці відбудеться відкритий Чемпіонат міста з активних шахів (рапіду). Запрошують учасників
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Захід пройде сьогодні, 24 грудня, у школі №5. Початок – об 11:00.
Регламент турніру: колова система, кожному шахісту буде відведено на всю партію від 10-15 хв. (в залежності від кількості гравців).
– Запрошуємо шахістів (не нижче 2-го розряду) прийняти участь в змаганнях. Бажано на 2-х учасників мати одні шахи та шаховий годинник, – зазначає Федерація шахів м.Шостка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: