Сьогодні росіяни скинули КАБи на місто у Шосткинському районі
Війна 14:50, 10.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 10 лютого, вдень росіяни вдарили по місту Дружба. За попередньою інформацією, окупанти скинули на місто 4 КАБи, повідомляє Глухів.City.
Відомо про пошкодження щонайменше чотирьох багатоквартирних будинків. Було влучання в одне з підприємств.
Жертв, попередньо, немає.
«У деяких людей шок, але все обійшлося. До лікарень поки теж звернень не було», – повідомив голова громади Євген Харитонов журналістам Кордон.Медіа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: