Дерматолог
Авто Світ

Сьогодні на Сумщині росіяни вбили ще одну дитину і зруйнували лікарню + Фото

Війна 13:15, 30.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Російські військові в Білопіллі вбили дитину. А також зруйнували частину лікарні. Про це інформує голова СОВА Дмитро Живицький:
 – Місто ворог обстріляв із САУ (20 «прильотів»). 15-річний хлопчик був у той час на вулиці. На жаль, дитина загинула на місці.
 Російські снаряди вибухали на території місцевої лікарні саме в той час, коли в медзакладі вівся прийом і було багато пацієнтів.
 Руйнування масштабні. Пряме попадання було на другому поверсі. Там повністю зруйнована стіна.
Пошкоджені стоматологічний та хірургічний кабінети. Вибиті майже всі вікна на всіх чотирьох поверхах. Зруйнований операційний блок. Зараз тут працюють рятувальники – розбирають завали.
Не підлягають ремонту і чотири автівки, які були припарковані біля лікарні.
Також снаряди попали в приміщення прокуратури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору