Сьогодні із Шостки відкриють “зелений коридор” до м.Лубни
Поділитися в
Копіювати посилання
На сьогодні, 15 березня, на Сумщині погоджено кілька зелених коридорів, у тому числі «Шостка-Лубни».
Маршрут пролягає через міста Шостка, Кролевець, Конотоп, Шевченкове, Хмелів, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни. Про це повідомляє голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
З міста Шостка виїжджають колони людей на особистому транспорті та автобусах.
Час виїзду колони о 9:00
Місце збору площа перед міськрадою.
“Зеленим коридором” можна як виїхати з Шостки, так і повернутися у місто.
Крім цього, діятимуть коридори за напряммками Трстянець-Лубни, Суми – Лубни, Лебедин – Лубни, Конотоп – Лубни.
Час “режиму тиші” на маршрутах “зелених коридорів” з 9:00 до 21:00
Час виїзду із Сум о 19:30.
“В евакуаційні автобуси сідають: жінки, діти, люди похилого віку, люди з інвалідністю. В першу чергу в автобуси сідають вагітні жінки, жінки з дітьми, люди з інвалідністю, люди похилого віку. З домашніми улюбленцями людей в евакуаційні автобуси беремо! Чоловіків, окрім як за кермом легкових авто бути не може!”, – уточнив Живицький.
Головне фото – ілюстративне
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: