Сьогодні громада прощалася з Олександром Беляковим, який героїчно загинув за Україну

Втрата 15:33, 6.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

 Як інформує шосткинський міський голова Микола Нога, вулиці нашого міста пам’ятають історію його життя – від перших кроків до того дня, як Олександр записався добровольцем на фронт…
Беляков Олександр Сергійович народився 2 серпня 1977 року, потім навчався в школі № 12. Згодом вступив до місцевого хіміко-технологічного коледжу і здобув кваліфікацію «технік-електромеханік». Трудову діяльність розпочав на одному з відомих шосткинських підприємств. Протягом життя працював в закладах комунальної сфери, а також – на виробництві.
 Родичі та друзі згадують Олександра як романтика та ерудовану людину. Він дуже любив читати та аналізувати події, захоплювався комп’ютерною технікою і новітніми технологіями.
У складний і вирішальний для Батьківщини час безстрашно став на захист рідної землі, добровільно записався до лав армії.
 – 29 травня цього року Беляков Олександр Сергійович загинув при захисті України. Велика родина Шосткинщини осиротіла ще на одного вірного захисника… Висловлюю глибоке співчуття всім, хто знав Героя. Нехай його душа спочиває в мирі і спокої, а ми повинні бути гідними його світлої пам’яті. Герої не вмирають! Слава Україні! – говорить очільник Шосткинської громади.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору