Скільки шосткинців народилося протягом минулого року та чи позначився карантин на сімейних стосунках

Статистика 14:54, 1.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Протягом 2020 року у Шостці народилося 405 дітлахів. Ще 13 малюків лелеки принесли до району. У двох родинах з’явилося по двійні, у кожній – хлопчик та дівчинка.

Наводячи такі цифри, працівники шосткинського відділу ДРАЦСу виокремили і рідкісні імена, якими називали у минулому році хлопчиків. Це: Омар, Гордій, Савелій, Мелек, Юнус, Роберт, Давід, Мирон, Ельдар.

Є у нашому місті і володарки таких рідкісних жіночих імен як: Євангеліна, Стефанія, Славяна, Даніела, Серафіма, Домініка, Меланія, Марьяна, Лейла, Каміла, Маліна.

Не побоялися побратися у високосному 2020 році 296 шосткинських пар. Ще 7 шлюбів зареєстрували у Шосткинському районі. А от розлучалися більш, ніж утричі рідше. За рік відбулося 83 розлучення. Загальноєвропейська тенденція росту розлучень під час карантину на Шостці не відобразилася, каже Олена Олбок, начальник Шосткинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

А от 28 шосткинців протягом року наважилися змінити свої ім’я та прізвища. При цьому у відділі ДРАЦСу нагадують, з 1 січня можна змінити і по батькові. Законом це дозволено робити з 16 років, або ж з 14-ти за згодою батьків чи піклувальників.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору