Шосткинцям пропонують прикрасити головне фото у соцмережах стилізованою фоторамкою, розробленою до 30-річчя незалежності України

Краса, Свято 18:35, 1.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

До 30-річчя незалежності України розроблено стилізовані банери та фоторамки для використання в соцмережах.

Відсьогодні всі охочі можуть прикрасити свою сторінку у Фейсбуці ювілейною символікою, перейшовши за посиланнями: https://bit.ly/3y2Yth8 або https://bit.ly/2SDfxer.

Логотип і слоган до Дня Незалежності України створила креативна агенція «Провід».

В основу концепції єдиної візуальної символіки покладена ідея бачення незалежності як мрії, якої прагнули досягти багато поколінь українців. Графічна символіка виконана у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів, що формуються із сучасних досягнень нашої країни. Квітка є образом держави, яка з кожним роком росте та розцвітає. Квіткове зображення – один з найдавніших символів в орнаментно-знаковій культурі України. Наприклад, квітка є центральним елементом петриківського розпису. Тож це близький усім символ, що об’єднує Україну.Як квітка з пелюсток, наша країна складається з безлічі образів.

Кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів регіону.

Крім того, регіони будуть представлені квітами – символами сфер діяльності, серед яких – медицина, будівництво, наука, цифрові технології та виробництво.«Ти у мене єдина» – основний слоган та лейтмотив кампанії, який є універсальним зверненням до нації, країни та її незалежності.

Офіс Президента України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору