Шосткинцям пропонують проголосувати за створення Статуту громади

Суспільство 12:00, 16.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

На платформі Єдиної системи місцевих петицій йде голосування за підтримку створення Статуту Шосткинської громади. Автором петиції є громадська діячка Наталія Максіна.

Ініціатор створення Статуту – громадська організація «Шосткинський актив громади».

«Статут громади є найбільш дієвим інструментом під час прийняття рішень місцевими радами. Адже саме статутами територіальних громад, поряд із Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування” та іншими законами, визначається порядок формування та організація діяльності рад. Також у цьому документі не тільки описується те, як місцеві ради повинні працювати, але й те, як громадяни можуть взяти участь у процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування. Статут територіальної громади, навіть, може регламентувати процедуру висловлення недовіри радам, головам рад та окремим депутатам», – йдеться у петиції.

Статут територіальної громади має сприяти підвищенню ефективності роботи органів влади й взаємодії між населенням та владою.

Проголосувати за петицію щодо створення Статуту Шосткинської громади можна тут. До завершення голосування залишилось 19 днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору