Шосткинця звільнили з полону!
Поділитися в
Копіювати посилання
Серед поганих новин, на щастя, є і дуже добра.
Вчора, 30 грудня, був звільнений із російського полону шосткинець Владислав Васильцов. Наш земляк захищав Маріуполь. Він провів у полоні понад 2,5 роки.
Нагадаємо, вчора 187 українських військовослужбовців та 2 цивільних повернулися з неволі.
Це був 59-й обмін з початку повномасштабного російського вторгнення. Загалом вдалося звільнити з російської неволі вже 3 956 людей. Зокрема, у цьому році повернулися додому 1 358 наших співвітчизників — як військових, так і цивільних.
На фото: Владислав Васильцов – другий зліва
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: