Дерматолог
Авто Світ

Шосткинця звільнили з полону!

Війна, Суспільство 14:50, 31.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Серед поганих новин, на щастя, є і дуже добра.

Вчора, 30 грудня, був звільнений із російського полону шосткинець Владислав Васильцов. Наш земляк захищав Маріуполь. Він провів у полоні понад 2,5 роки.

Нагадаємо, вчора 187 українських військовослужбовців та 2 цивільних повернулися з неволі.

Це був 59-й обмін з початку повномасштабного російського вторгнення. Загалом вдалося звільнити з російської неволі вже 3 956 людей. Зокрема, у цьому році повернулися додому 1 358 наших співвітчизників — як військових, так і цивільних.

 

На фото: Владислав Васильцов – другий зліва

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору