Дерматолог
Авто Світ

Шосткинців попереджають про небезпечну розсилку від кібершахраїв

Суспільство 11:18, 22.01.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні українці почали отримувати повідомлення нібито від ДСНС щодо плану евакуації мешканців з підозрілими посиланнями.

Як наголошують у пресслужбі  ДСНС України, це робота кібершахраїв.

“ДСНС не здійснювала розсилку цих повідомлень, а переходити за посиланнями вкрай небезпечно! Довіряйте лише перевіреним джерелам і пам’ятайте: вся актуальна інформація завжди розміщується на нашому офіційному сайті та сторінках ДСНС у соціальних мережах!”, – ідеться у повідомленні рятувальників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору