Шосткинців попереджають про небезпечну розсилку від кібершахраїв
Суспільство 11:18, 22.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні українці почали отримувати повідомлення нібито від ДСНС щодо плану евакуації мешканців з підозрілими посиланнями.
Як наголошують у пресслужбі ДСНС України, це робота кібершахраїв.
“ДСНС не здійснювала розсилку цих повідомлень, а переходити за посиланнями вкрай небезпечно! Довіряйте лише перевіреним джерелам і пам’ятайте: вся актуальна інформація завжди розміщується на нашому офіційному сайті та сторінках ДСНС у соціальних мережах!”, – ідеться у повідомленні рятувальників.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: