Шосткинців елегантного віку запрошують навчатися на факультет інформаційних технологій Університету ІІІ покоління

 Поділитися

Поділитися в

З 2010 року у Шостці працює Університет III покоління. Активні люди похилого віку, які хочуть іти у ногу з часом, із задоволенням навчаються на 12 різних факультетах: теологічному, економіко-правовому, художньому, медичному, оздоровчому, агрономічному, історичному, народознавства, англійської мови, інформаційних технологій, цифрового фото, фінансово-господарському…

Це не лише спосіб поповнити знання, необхідні у повсякденному житті, а ще й чудовий привід поспілкуватися з однодумцями та ровесниками. Адже у поважному віці спілкування особливо не вистачає.

Традиційно навчальний рік розпочинається і зараз. Нині, представників елегантного віку, які ще не опанували комп’ютер, запрошують на факультет інформаційних технологій Університету ІІІ покоління. Він працює у Шосткинській центральній бібліотеці. Звісно, для тих, хто читає новини в Інтернеті, оголошення не актуальне. Але, можливо, у Вас є бабуся-дідусь чи сусіди, які б хотіли навчитися користуватися комп’ютером чи Інтернетом, запропонуйте їм! Про це інформує Шосткинська центральна міська бібліотека.

Контактні телефони: 0992873464, 0964554984, 0544962352.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору