Шосткинці, житло яких зруйноване чи пошкоджене через бойові дії і які лишаються в Шостці, можуть отримати грошову допомогу з Франції – 6 660 грн. на кожного члена родини

 Поділитися

Поділитися в

Як інформує Шосткинська міська рада, наразі діє Програма надання багатоцільової грошової допомоги від французької неурядової гуманітарної організації “ACTED”.

На отримання допомоги можуть претендувати родини, у яких через бойові дії повністю зруйноване чи частково пошкоджене житло і які залишаються у Шостці.

Згідно Програми, вони можуть отримати одноразову допомогу за три місяці з розрахунку – 2 220 грн. на місяць на кожного члена родини.

Однак, допомогу отримають не всі (участь у програмі не гарантує отримання коштів).

Виплати здійснюватимуться у формі грошового переказу через “Ощадбанк” чи “Укрпошту”.

Для реєстрації у програмі необхідно надати фото документів усіх членів родини (паспорти, свідоцтва про народження дітей, ідентифікаційні коди), а також акт про пошкодження житла.

Запит на реєстрацію можна залишити у програмі. Запитання – за тел.: 0-800-336-936 (кол-центр гуманітарної організації “ACTED”), у будні з 9:00 до 16:00.

Відгуки, коментарі й пропозиції щодо діяльності організації приймають за тел.: 0-800-334 – 589 (з 9:00 до 16:00 у робочі дні). E-mail: ukraine.hotline@acted.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору