Шосткинці виграли в Чернігові Кубок Ярмоленка!
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
22-25 грудня в Чернігові відбувся Всеукраїнський турнір «Кубок А. Ярмоленка» з футзалу серед юнаків 2010 року народження. У змаганнях взяли участь 10 команд з Чернігівської, Полтавської, Львівської та Сумської областей.
Шостку представляла команда КДЮСШ «Барса». Тренер команди – Юрій Літвинов.
За даними КДЮСШ “Барса”, шосьткинці перемогли всіх суперників та стали володарями Кубку! Срібні призери – команда Чернігова, бронзові – юнаки з Полтави.
Кращим гравцем турніру визнали шосткинця Ігоря Кируту.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: