Сервис Центр

Шосткинці у цьому році рідше порушували закон. Натомість правоохоронці викрили 23 корупціонера

 Поділитися

Поділитися в

Шосткинська місцева прокуратура вже підбила підсумки роботи за цей рік. У першу чергу відзначають зниження рівня злочинності у Шосткинському районі у порівнянні з минулим роком майже в половину – на 43%. Також збільшився і відсоток розкриття злочинів.

На 25% менше вчинено  особливо тяжких злочинів і на 71% менше тяжких злочинів. На 57%  зменшилася кількість злочинів проти власності,  на 60% – крадіжок,  на 75% – грабежів. На третину зменшилася кількість шахрайств і злочинів проти правосуддя.

Зросла лише кількість злочинів проти життя та здоров’я – на 15%,  та злочинів вчинених групами осіб.

«На пріоритетних напрямах економічної спрямованості упродовж року Шосткинською місцевою прокуратурою  завершено досудове розслідування та затверджено обвинувальні акти у  120 кримінальних проваджень. Проти 98 за аналогічний період 2019 року. А у 2018 році їх було лише 40», – зазначає  керівник Шосткинської місцевої прокуратури Андрій Байдак.

81 кримінальне порушення було вчинене саме на території Шосткинщини

 «У межах організації функції представництва інтересів держави в суді поза межами кримінального судочинства пред’явлено позовів на загальну суму 197 млн грн, що майже у 4 рази більше, ніж минулого року. З них було забезпечено реальне виконання судом на 151 млн грн. Це у 12 разів більше, ніж минулого року», –  додає Андрій Байдак.

Протягом цього року було відкрито 26 справ щодо можливих порушень закону «Про запобігання корупції». У результаті – 23 людини притягнули до відповідальності, дві з них взагалі звільнили за порушення антикорупційного законодавства.

Найбільше бюджетних коштів привласнила посадова особа підрядної організації, яка ремонтувала дорогу в селі Клишки, – 500 тис. грн. У другому випадку  600 тис. грн, які  виділили  на капремонт автогідропідйомника на базі автомобіля ЗІЛ-130, також розікрали.

За привласнення понад 1 млн грн притягнули до відповідальності підрядника, який мав збудувати футбольне поле зі штучним покриттям у місті Дружба Ямпільського району.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору