Шосткинці – срібні призери обласного конкурсу з технічного моделювання
Поділитися в
Копіювати посилання
26 березня відбувся обласний конкурс-змагання з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку. Попри онлайн-формат, конкуренція була серйозною: 26 учасників з усієї Сумщини змагалися у знаннях теорії та майстерності практичного моделювання.
Вихованці Шосткинської станції юних техніків продемонстрували справжній інженерний хист та вибороли почесні нагороди. Зокрема, вони посіли ІІ загальнокомандне місце.
Особисті досягнення:
Олена Мітрова — диплом II ступеня у номінації «Практичне завдання» та диплом III ступеня у номінації «Теоретичне завдання».
Володимир Філон — диплом II ступеня у номінації «Об’ємне моделювання».
Керівник команди — Михайло Кибенко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: