Дерматолог
Авто Світ

Шосткинці – срібні призери обласного конкурсу з технічного моделювання

Знай наших!, Освіта 12:17, 27.03.2026
 Поділитися

Поділитися в

26 березня відбувся обласний конкурс-змагання з початкового технічного моделювання серед учнів молодшого шкільного віку. Попри онлайн-формат, конкуренція була серйозною: 26 учасників з усієї Сумщини змагалися у знаннях теорії та майстерності практичного моделювання.

Вихованці Шосткинської станції юних техніків продемонстрували справжній інженерний хист та вибороли почесні нагороди. Зокрема, вони посіли ІІ загальнокомандне місце.

Особисті досягнення:

Олена Мітрова — диплом II ступеня у номінації «Практичне завдання» та диплом III ступеня у номінації «Теоретичне завдання».

Володимир Філон — диплом II ступеня у номінації «Об’ємне моделювання».

Керівник команди — Михайло Кибенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору