Шосткинці склали народний рейтинг директорів місцевих шкіл
Поділитися в
Копіювати посилання
На минулому тижні на Шостка.INFO проходило опитування, під час якого шосткинці поділилися, кого з директорів шосткинських шкіл вважають найкращим керівником та педагогом.
У опитуванні взяли участь 3104 учасники.
Перше місце рейтингу, або 510 голосів (16% від усіх) містяни віддали директору школи-ліцею Вячеславу Василенко.
Друге місце у числі кращих директорів посів Микола Михайленко (школа №5), якого підтримали 485 учасників (16% голосів).
У трійці лідерів і директор гімназії Юлія Мороз (424 голоси або 14%).
В п’ятірку кращих потрапли також Антоніна Кобилякова (школа №1) та Людмила Редман (школа №4), яким віддали 423 (14%) та 243 (8%) голосів.
У хвості рейтингу виявилися керівники шкіл №10 Людмила Оберемок та №6 Оксана Плацинда, яких підтримали, відповідно, 31 (1%) та 35 (1%) учасників опитування.
Усі результати опитування дивіться нижче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: