Шосткинці – серед переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей “За нашу свободу”

 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці червня було підбито підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», повідомляє Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

На обласний етап конкурсу було представлено 265 робіт учнів, вихованців гуртків, творчих об’єднань образотворчого мистецтва і літературної творчості закладів загальної середньої, позашкільної освіти Сумщини.

На розгляд журі були представлені конкурсні матеріали у двох номінаціях «образотворче мистецтво» та «поезія (вірші)» у молодшій, середній, старшій вікових групах. У своїх творчих роботах юні художники відобразили власне ставлення до подій сьогодення, у віршах і малюнках висловили підтримку воїнам ЗСУ, бійцям територіальної оборони.

Серед переможців конкурсу – і шосткинці. Так, у номінації «поезія (вірш)»  серед молодшої вікової групи ІІ місце посіли Анастасія Козявко та Катерина Доля, вихованки народного фольклорного ансамблю «Любисток» Шосткинського центру естетичного виховання.  Керівник ансамблю «Любисток» – Тетяна Стегайло.

Дипломами відзначено також активних учасників конкурсу. Так, у номінації «образотворче мистецтво» серед молодшої вікової групи відзначено колективи вищого рівня виконавської майстерності:

Дар’я Бондаренко, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва

«Мальва» Шосткинського ЦЕВу, керівник – Тетяна Михайличенко;

Катерина Доля і Олеся Сочан, вихованки народного фольклорного ансамблю «Любисток»

Шосткинського ЦЕВу, керівник – Тетяна Стегайло.

У середній віковій групі серед колективів вищого рівня виконавської майстерності відзначена Карина Бацура, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Мальва» Шоскинського ЦЕВу, керівник – Тетяна Михайличенко.

У номінації «поезія (вірш)» серед молодшої вікової групи – Олеся Сочан, вихованка народного фольклорного ансамблю «Любисток» Шосткинського ЦЕВу, керівник – Тетяна Стегайло.

У середній віковій групі Вікторія Алпанова, вихованка гуртка «CrossFit» Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості «Орлятко», керівник – Надія Алпанова.

Тетяна Кунцевська та Тетяна Самусь – вихованки гуртка учнівського самоврядування «Лідер» Шосткинського ЦЕВу, керівник Вікторія Шалда.

Матеріали переможців обласного етапу візьмуть участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу», що відбудеться у вересні в м. Київ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору