Шосткинці – серед чемпіонів області з лижних гонок
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
З 9 по 11 лютого у Сумах відбувся Чемпіонат області з лижних гонок. У ньому взяли участь і шосткинці, виховані КДЮСШ “Барса”.
За повідомленням спортшколи, Даниїл Бистрицький став переможцем в гонках класичним та вільним стилем серед юнаків 2006-07 років народження.
Нікіта Назаров став першим в гонках класичним та вільним стилем серед юнаків 2008-09 років народження.
Денис Заяць виборов ІІІ місце в гонці класичним стилем та ІІ місце у гонці вільним стилем.
Тренери – Руслан та Олена Красовські.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: