Шосткинці розповіли, які події для громади стали визначальними у році, що минув

Опитування 15:00, 3.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Минулого тижня на Шостка.INFO проходило опитування, у рамках якого мешканці Шосткинської громади поділилися, які події стали найбільш знаковими у 2021-му.

У опитуванні взяли участь 1107 учасників.

Більшість (31% опитаних) вважають найбільш важливим у минулому році здорожчання комунальних послуг та продуктів харчування.

Ще 21% впевнені: добре вже те, що вижили.

11% зазначають, що нічого знакового не відбулося.

Із поліпшень, найбільше – 10% – вважають основним довгоочікуваний ремонт доріг у напрямку Ямполя, Клишок та Середино-Буди.

8% вважають важливою подією року масове щеплення від COVID-19.

6% впевнені, що знаковим стало теж довгоочікуване вивезення для утилізації отрутохімікатів, що були розлиті у Шостці в 2015-му і складувалися у нашій громаді 6 років.

Також 6% вважають важливим розгорнення на заводі “Імпульс” першого в Україні серійного виробництва боєприпасів для автоматичних гранатометів.

Найменше підтримали відкриття оновленого сервісного центру Пенсійного фонду та реорганізацію госпіталю ветеранів та дитячого протитуберкульозного санаторію.

У коментарях серед визначних подій року назвали також початок будівництва дитячого парку по вулиці Чернігівській, одну з кращих в області новорічну ялинку, відсутність гарячого водопостачання протягом 7 років у багатоквартирних будинках, підвищення тарифів на проїзд у маршрутках та інше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору