Шосткинці розповіли, на що витратять “ковідну” тисячу
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулого тижня на Шостка.INFO проходило опитування, під час якого шосткинці поділилися, на що витратять 1000 гривень, отриману за вакцинацію від COVID-19/
У голосуванні взяли участь 1456 чоловік. Найбільше, 20% опитаних, або 290 учасників, зазначили, що придбають книги.
Ще 16% (237 голосів) вказали, що не вакцинувалися.
14% (207 голосів) куплять ліки.
Майже стільки ж – 14% (201 голос) придбають квитки на потяг.
12% (181 голос) – вирішили почекати кращих пропозицій і ще 4% (60 голосів) не витратять зовсім.
11% (158 голосів) відвідають кінотеатр і 1% (9 голосів) виставу у ЦЕВ “Юність”.
6% (88 голосів) – басейн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: