Шосткинці приєдналися до благодійної акції «Монетки дітям»

 Поділитися

Поділитися в

Українців просять перевірити шухляди та скарбнички та віднести у банки монети номіналом у 25 копійок, які виведені з обігу. Ці кошти перерахують на допомогу онкохворим дітям — у фонд Таблеточки, пише Вечірній Київ.

Благодійну акцію «Монетки дітям» підтримала низка українських банків на чолі із Нацбанком та за підтримки Міністерства освіти і науки.

«Під час акції „Монетки дітям“ ми будемо збирати монети номіналом 25 копійок. Сьогодні українці тримають у себе півтора мільярда таких монет на загальну суму близько 400 млн гривень. Цими монетами вже майже рік неможливо скористатися, бо вони виведені з обігу. Проте їх можна вільно обміняти в банках на монети тих номіналів або банкнот, що залишаються в обігу», — зазначив Голова НБУ Кирило Шевченко.

Монети номіналом 25 копійок можна приносити у найближче відділення банку-партнера акції — таких  шість: Ощадбанк, Райффайзен банк, ПУМБ, ОТП банк, МТБ банк та Індустріалбанк — та дати згоду перерахувати ці кошти на рахунок фонду «Таблеточки».

Після перерахування вони підуть на купівлю ліків для сотень хворих дітей, спеціальне харчування, паліативну допомогу, реабілітацію та лікування за кордоном.

Таку ініціативу вже підтримали і в Шосткинському медколеджі. Навчальний заклад та ГО «Марш» просять містян передати їм свої монети номіналом 25 копійок. Зробити це можна кількома шляхами. Можна домовитися про зустріч з активістами через фейсбук, або ж принести копійки у медколедж. Там у холі стоятиме спеціальна ємність. Банки та скриньки для копійок поставлять і в деяких магазинах та аптеках Шостки.

Акція триватиме до 30 вересня.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору