Шосткинці продовжують хворіти на ГРВІ, випадки грипу й COVID-19 за тиждень не зареєстровані
Здоров'я 17:34, 4.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про захворюваність населення на гострі респіраторні вірусні інфекції протягом минулого тижня, з 25 по 31 серпня, повідомляє Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
За даними відділу, інтенсивність епідемічного процесу щодо інфекційних захворювань, для яких характерна осінньо-зимова сезонність, низька та відповідає сезону року.
На ГРВІ у Шостці захворіло 130 осіб, тоді як попереднього тижня – 140.
Серед тих, хто захворіли, 81 дитина: 25 школярів, 33 дошкільняти.
У селах Шосткинської громади захворіло 4 особи, з них 1 дитина, школяр.
С.-Будська та З.-Новгородська громади: захворіло 5 осіб, з них 2 дітей.
На звітному тижні випадки грипу не зареєстровані.
Нових випадків COVID-19 за тиждень не зареєстровано. За серпень 2023 – 3 (серпень 2022р. – 40), за липень 2023 року – 1 випадок (липень 2022р. – 7), червень – 19 (червень 2022р. – 19), травень – 127 (травень 2022р. – 33); квітень – 235(квітень 2022 р. – 42); березень – 220, (березень 2022р. – 312); лютий – 73 (лютий 2022р. – 2493); січень – 18 (січень 2022р. – 1317).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: