Шосткинці – переможці та призери Кубку України та Всеукраїнських змагань зі стрибків на акробатичній доріжці

Знай наших!, Спорт 10:22, 21.09.2021

З 14 по 18 вересня у Миколаєві тривав відкритий Кубок України та Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці. У змаганнях взяли участь спортсмени з Азербайджану, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської, Хмельницької, Львівської та Сумської областей. У складі останньої були і шосткинці.

У загальнокомандному заліку Сумська область посіла І місце, повідомляють на ФБ-сторінці КДЮСШ м. Шостка.

У жіночих командних змаганнях вихованки КДЮСШ “Барса” Діана Денисова, Софія Бучинська, Ірина Бузирьова, Вікторія Фащук завоювали “срібло”.

Чоловіча команда із Шостки у складі Артема Великоконя, Євгенія Тарасенка, Тимура Старжинського, Романа Шулежка стала бронзовим призером змагань.

В індивідуальному заліку у Діани Денисової два срібла (І та ІІ вправа), Артем Великоконь став бронзовим призером (І вправа). Анна-Марія Вагіла отримала першість у командних змаганнях.

Вихованка шосткинської спортшколи, нині студентка, яка представляла на цих змаганнях Миколаївську область, Валерія Єгіна виборола І місце за другу вправу, ІІ місце – багатоборство, ІІІ місце – І вправа.

Крім цього, за підсумками Всеукраїнських змагань у віковій групі 2011-2013 років народження «золото» забрала Тетяна Плавко, ІІ місце у Матвія Приплавко.

Переможців та призерів підготували тренери Валентин Герасименко, Лідія Матвієнко, Лілія Приходько та Михайло Трофименко.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!