Шосткинці – переможці першого етапу Всеукраїнських змагань серед учнів з лижних гонок

Знай наших!, Спорт 09:30, 17.02.2022

15 лютого на навчально-тренувальній базі “Тисовець”, що на Львівщині, завершився перший етап Всеукраїнських змагань серед учнів з лижних гонок.
 Команда Сумської області, у складі якої були й шосткинці, посіла перше місце. До команди нашої  області входили представники КДЮСШ “Барса”  Богдан Нікулін, Марія Павленко,  Юліана Борисенко,  Олександра Рябчук та  Роман Бобильов.
 Чемпіоном на дистанції класичним стилем 5 км став Богдан Нікулін, Марія Павленко виборола срібну нагороду на 3 км, а Юліана Борисенко стала бронзовою призеркою. Серед молодших дівчат –  Олександра Рябчук на 2 км посіла 3 місце.
 Тренери спортсменів – Дар’я Шиман, Оксана Бушмельова, Галина Леоненко.