Сервис Центр

Шосткинці отримуватимуть допомогу по безробіттю на нових умовах

Соціальна сфера 20:14, 24.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

 Мінсоцполітики оновить процедуру та умови надання допомоги по безробіттю. На це направлено проект відповідного наказу Мінсоцполітики, який представили громадськості.

Як і наразі, допомогу по безробіттю призначатимуть центри зайнятості з восьмого дня після реєстрації безробітного за його особистою заявою. Розмір допомоги по безробіттю визначатимуть на підставі відомостей Держреєстру загальнообов’язкового державного соцстрахування залежно від страхового стажу, зарплати (доходу). А у разі відсутності цих відомостей – довідок про зарплату (грошове забезпечення, винагороду за ЦПД), виданих особі роботодавцем, військовим комісаріатом (де така особа перебувала на обліку), військовою частиною, органом, де особа проходила службу.

Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю застрахованим особам не може перевищувати 360 календарних днів (особам передпенсійного віку – не більше 720 календарних днів) протягом двох років з дня її призначення. Якщо страховий стаж протягом 12 місяців, що передують місяцю реєстрації особи як безробітної, становить шість або більше місяців, допомогу по безробіттю визначають у відсотках до її середньої зарплати залежно від страхового стажу:

– до 2 років – 50%;

– від 2 до 6 років – 55%;

– від 6 до 10 років – 60%;

– понад 10 років – 70%.

Залежно від тривалості безробіття допомогу по безробіттю зменшуватимуть і виплачуватимуть у відсотках до визначеного розміру: – перші 90 календарних днів – 100%; – протягом наступних 90 календарних днів – 80%; – надалі – 70%.

Джерело: buh.ligazakon.net

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору