Шосткинці мітингували проти високих тарифів на «комуналку» + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 січня, у Шостці на центральній площі біля мiськвиконкому відбулося два мітинги проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Перший розпочався о 10:00.

До обурених містян вийшов голова Шосткинської громади Микола Нога. Він озвучив діючі тарифи на всі комунальні послуги: електроенергію, опалення, газопостачання… Жодна цифра не влаштовує шосткинців. Усі одноголосно проголосували за те, аби перерахували тарифи. Колективне звернення з відповідною вимогою направлять до Президента України, Верховної Ради, Кабiнету Мiнiстрiв та до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Також вимагають повернути пільгову ціну на перші 100 кВт електроенергії. Шосткинці виступають і за скасування тарифу за транспортування газу.

«Ці труби прокладали наші батьки. Ці труби належать нам. У Мукачево міська рада забрала ці труби вже в громаду. І для цього збираються зараз люди по всій Україні… Ми проголосуємо (прим. за тарифи), але це нічого не дасть», – каже один з мітингарів.

Крім цього, екс-депутат міської ради Ольга Шабельникова запропонувала звернутися до місцевих компаній-теплопостачальниць. Від них хочуть дізнатися обґрунтування тарифів на послуги.

«Мы еще не знаем с вами четко составляющую тарифов тех организаций, которые нам подают тепло в Шостке. Есть предложение, сейчас собрать подписи, чтобы в СМИ каждая отапливающая организация нам рассказала, из чего состоят тарифы. Потому что на уровне государства принято 1 Гкал 1300 грн, а нам подают по 1602», – наголосила Ольга Шабельникова. 

 Аналогічний стихійний мітинг відбувся вже за 2 години також під стінами мерії. Люди виступили з подібними вимогами. І також підготували колективне звернення до центральної влади.

За правопорядком стежили співробітники Шосткинського районного управління поліції.

«Тарифні майдани» прокотилися сьогодні й іншими містами Сумщини. Зокрема проти високих тарифів на комунальні послуги мітингували у Глухові, Конотопі, Охтирці, Тростянці, Сумах. Сумчани перекривали дорогу.

Відео зі сторінки у Фейсбук Aleksandr Ponomarev

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору