Дерматолог
Авто Світ

Шосткинці готуються до виставки у столиці Бельгії + Відео

Мистецтво 22:36, 8.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

У лютому цього року у Брюсселі відбудеться художня виставка до 3-ї річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Таку новину повідомила голова ГО «Музейний психо-соціальний хаб «Місце сили» Олена Чанцева-Коваленко.

Підготовка до проведення виставки вже почалася.

Шосткинці покажуть 20 картин. Цікаво, що автором однієї з них стане міський голова Микола Нога. Свої роботи представлять і директор краєзнавчого музею Ігор Сірий, волонтери Музейного психо-соціального хабу «Місце сили» Алевтина Філон та Лілія Горбель, а також учні Дитячої школи мистецтв.

Сьогодні були відкриті конверти з темами картин.

Подробиці – у сюжеті

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору