Шосткинці готуються до виставки у столиці Бельгії + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
У лютому цього року у Брюсселі відбудеться художня виставка до 3-ї річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. Таку новину повідомила голова ГО «Музейний психо-соціальний хаб «Місце сили» Олена Чанцева-Коваленко.
Підготовка до проведення виставки вже почалася.
Шосткинці покажуть 20 картин. Цікаво, що автором однієї з них стане міський голова Микола Нога. Свої роботи представлять і директор краєзнавчого музею Ігор Сірий, волонтери Музейного психо-соціального хабу «Місце сили» Алевтина Філон та Лілія Горбель, а також учні Дитячої школи мистецтв.
Сьогодні були відкриті конверти з темами картин.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: