Шосткинським депутатам виділили по 200 тис. грн на виконання повноважень

Влада, Фінанси 15:32, 17.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 16 квітня, на сесії міської ради депутати ухвалили рішення про виділення кожному з них по 200 тис. грн на виконання депутатських повноважень. До цього йшли роками.

Від початку планувалося виділити по 100 тис. грн. Однак за пропозицією Андрія Вєтохи цю суму подвоїли. Нагадаємо, у нинішньому скликанні до міської ради зайшло 38 депутатів. Тож загалом на виконання депутатських обов’язків піде 7 млн 600 тис. грн.

«Це кошти, які може спрямовувати депутат на різні напрямки. Тут немає обмежень – скільки хочете, стільки і направляйте звернень. Однак ці кошти будуть використовуватися виключно у межах бюджету, виключно у межах програми соц.-економ. розвитку. Можна об’єднувати гроші депутатів, щоб більше давати, наприклад, людям на лікування», –  пояснив депутат Андрій Вєтоха.

Прийняття цього рішення гальмувала невизначеність у процедурі виділення коштів на лікування шосткинців. Тепер депутатам буде простіше фінансово допомагати тяжко хворим містянам – гроші вони зможуть направити зі своїх депутатських коштів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору