Шосткинський ЗооВетЦентр єдиний у місті робить біохімічний аналіз крові тварин та їх чіпування

Споживач, Тварини 12:13, 6.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

ЗооВетЦентр, що працює у Шостці на вул. Свободи, 23, уже близько 15 років піклується про домашніх улюбленців шосткинців та комфорт їхніх господарів. Власникам чотирилапих не треба у пошуках засобів для догляду за твариною та контролю її здоров’я  їздити у різні точки міста. ЗооВетЦентр – це аптека, зоомагазин, ветеринарна клініка, лабораторія та грумінг під одним дахом.

В аптеці ЗооВетЦентру є кілька відділів. Зокрема, і відділ для пасічників. У ньому бджолярі можуть придбати увесь необхідний інвентар та лікарські препарати  для своєї пасіки. Широкий асортимент кормів та препаратів центр пропонує тим, хто розводить домашнє птаство та худобу.

Профілактика та діагностика, огляд і лікування тварини, професійні гігієнічні процедури – усе це також до послуг клієнтів ЗооВетЦентру. Його досвідчена команда дипломованих лікарів ветеринарної медицини за багато років роботи заслужила довіру шосткинців. Центр має власний хірургічний кабінет. Тож тут роблять як усім знайоме щеплення, так і різної складності операції.

Центр єдиний у місті робить чіпування тварини. Чіпування собаки, наприклад, полегшує її пошук, коли та загубилася. Інформацію, зчитану з електронного мікрочипа, можна використовувати в суді для підтвердження прав на свого улюбленця у разі його крадіжки або незаконної підміни.

Зооветцентр постійно розширює асортимент препаратів в аптеці та спектр послуг у клініці. Для більш точної та швидкої діагностики здоров’я своїх пухнастих клієнтів заклад нещодавно придбав біохімічний аналізатор плазми крові. Такого обладнання немає у жодній іншій ветклініці Шостки. Воно повністю автоматизоване і результати аналізу не доводиться чекати кілька днів. А відповідно вчасно призначається лікування та встановлюється причина недуги тварини.

Біохімічний аналізатор проводить близько 30 різноманітних досліджень. За його допомогою лікарі центру визначають рівень пігментів та ферментів, глюкози та неорганічних речовин, білків та амінокислот у  крові тварини.

Для зручності своїх клієнтів Зооветцентр організовує доставку замовлених товарів додому по місті, а на суму більше 300 грн – доставка безкоштовна.

За необхідності ветеринар центру також приїде до вас додому оглянути вашого улюбленця та надати йому необхідну допомогу.

З детальною інформацією про послуги ЗооВетЦентру можна ознайомитися на його сайті.

Заклад також має сторінку в Інстраграм.

Наша адреса: вул. Свободи, 23.

Телефони для довідок і попереднього запису: 066 226-66-05; 066 614-79-77 або (05449) 7-54-73. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору