Шосткинський Центр ПТО удостоєний почесного звання «Лідера інновацій в освіті»

Знай наших!, Освіта 13:00, 20.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

20-22 жовтня в Київському Палаці Спорту проходить ХІІІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та виставка освіти за кордоном «World Edu».

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Під час виставки заклади освіти, органи управління освітою, наукові установи, центри презентують досягнення із упровадження інновацій у своїй діяльності.

Демонструють сучасні засоби навчання, продукти, програми, системи, меблі, обладнання для предметних кабінетів, харчоблоків, спортивних залів і майданчиків, дидактичні матеріали, технології і інноваційні рішення для впровадження в процес навчання, управління закладом освіти і осучаснення освітнього простору.

Освітлюють підготовку до ЗНО абітурієнтів, умови прийому на навчання на наступний рік.

Також проходять науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, експертні дискусії, дискусійні панелі.

Переможцям конкурсів виставки вручають Почесні нагороди «Лідер інновацій в освіті», медалі, дипломи і сертифікати. Найвищу нагороду виставки отримав і Шосткинський центр професійно-технічної освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору