Шосткинський центр ПТО отримав золоту медаль міжнародної виставки “Сучасні заклади освіти – 2023”

Знай наших!, Освіта 08:43, 24.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

 З 17 по 19 травня пройшла XIV міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2023», організована компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України і Національної академії педагогічних наук України.
 Виставка об’єднала професіоналів сфери освіти та науки й презентувала найкращі досягнення. У заході взяв участь і колектив Шосткинського центру професійно-технічної освіти. Заклад із Шостки презентував проєкт «Стратегія розвитку та
трансформаційний процес оновлення змісту освіти Державного навчального закладу «Шосткинський центр професійно-технічної освіти» в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України». Автори – Тетяна Лазарєва та Людмила Дуплик.
 Конкурсна робота виборола Золоту медаль у номінації «Трансформація професійної освіти в умовах воєнного стану та перспективні напрями її оновлення для розбудови повоєнної економіки».
 Почесною грамотою за плідну працю і вагомий особистий внесок у забезпечення високого рівня організації освітньої діяльності нагороджена Тетяна Лазарєва, директор ДНЗ «Шосткинський центр ПТО».
 Заклад нагороджено дипломом за презентацію досягнень і активну діяльність із підвищення якості національної системи освіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору